Środa, 07 grudnia 2022 rok

Dr Krzysztof Bukiel na szczecińskiej liście Prawicy

28-07-2011

W nadchodzących wyborach do Sejmu z listy Prawicy tworzonej przez Prawicę Rzeczypospolitej i Unię Polityki Realnej – będzie kandydował w Szczecinie doktor Krzysztof Bukiel, przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy.

- Pan doktor Bukiel jest zdeklarowanym zwolennikiem wprowadzenia w Polsce systemu opieki zdrowotnej, opartego o zasady rynkowe i dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne. Często podnosi argument, iż taki system byłby najkorzystniejszy zarówno dla lekarzy, którym zapewniłby odpowiedni poziom wynagrodzeń, jak i pacjentów, którzy mogliby być pewni skutecznego leczenia. Z radością witamy go na pokładzie KW Prawica! - komentuje prezes UPR dr Bartosz Józwiak.

- Z doktorem Bukielem spotykałem się – mówi Marek Jurek, przewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej – kiedy przyjeżdżał do Sejmu, reprezentując środowiska lekarskie. Przekonałem się wtedy, że dysponuje nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale również zaufaniem społecznym potrzebnym do przeprowadzenia naprawy polskiej służby zdrowia. Będziemy udzielać mu wszelkiego wsparcia i cieszymy się z jego poparcia dla Prawicy.

Rzecznik Prawicy Rzeczypospolitej
Paweł Kwaśniak 691490049

Rzecznik Unii Polityki Realnej
Paweł Skutecki 601981880


Udostępnij