Niedziela, 02 kwietnia 2023 rok

Marek Jurek: Potrzebujemy odważnych ludzi - W Warszawie rekomendację Prezesa Prawicy otrzymał Michał Kondrat, 17 kandydat na liście PiS

14-09-2011

Marek Jurek udzielił poparcia kandydatowi z warszawskiego okręgu do sejmu. Przewodniczący Prawicy RP podkreślił, że potrzeba ludzi, którzy w odważny i mądry sposób będą bronić cywilizacji chrześcijańskiej. Wyróżnionym jest Michał Kondrat - były pomocnik egzorcysty.

Marek Jurek – przewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej udzielił poparcia w okręgu stołecznym Michałowi Kondratowi, startującemu z listy Prawa i Sprawiedliwości. – „Wierzę, że Michał Kondrat będzie konsekwentnie pracował na rzecz wartości cywilizacji chrześcijańskiej i reprezentował opinię chrześcijańską w Polsce. Potrzebujemy ludzi, którzy będą to robić odważnie, konsekwentnie, mądrze” – podkreśla marszałek Marek Jurek.


W sobotę Marek Jurek zapowiedział poparcie dla kandydatów innych partii w okręgach, w których Prawica Rzeczpospolitej nie kandyduje do sejmu.


W okręgu warszawskim rekomendację Prezesa Prawicy Rzeczpospolitej otrzymał Michał Kondrat, 17 kandydat na liście Prawa i Sprawiedliwości.


- „Zdecydowałem się kandydować do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej, ponieważ, chciałbym zmienić sposób prowadzenia polityki w naszym kraju. Jako poseł zamierzam bronić spraw, do których zobowiązują mnie wartości chrześcijańskie” – podkreśla Kondrat, przewodniczący Klubu Radnych PiS na Żoliborzu.


skomentuj u źródła: Fronda:Marek Jurek: Potrzebujemy odważnych ludzi


Udostępnij